1 квітня День сміху

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому першого квітня всі жартують, веселяться і влаштовують один одному смішні розіграші? Адже цей звичай існує не тільки у нас, а в багатьох країнах. І це при тому, що «День сміху», або «День дурня», як називають в народі це свято.  Так звідки ж взялася традиція відзначати перше квітня? Думок існує багато. Думка перша. Колись у Франції Новий рік святкували в кінці березня. З 25 березня по 1 квітня люди ходили в гості, дарували подарунки, веселилися як могли. Але в 1562 році Папа Римський Григорій XIII ввів новий календар - григоріанський, і Новий рік був перенесений на 1 січня. Однак французам було шкода розлучатися і з «Старим Новим роком», ось вони і продовжували святкувати його 1 квітня, за що їх і прозвали «першоквітневими дурнями». Думка друга. Свято зародилося в Давньому Римі, де відзначали «свято дурних». Правда відзначали це свято не 1 квітня, а 17 лютого. Думка третя. Традиція зародилася в Східній Індії, жителі якої і донині відзначають «День жартів», але не 1 квітня, а 31 березня. Думка четверта. «День жартівників» виник з волі неаполітанського короля Монтерея, якому в одне зі свят приготували блюдо з риби. Йому сподобалося частування, і він попросив приготувати його знову. Такої  риби не знайшлося, і кухар «підсунув» королю щось схоже. Однак короля обдурити виявилося неможливо - розіграш не вдався, а король не розсердився, а розсміявся. Якщо все це сталося якраз 1 квітня, зрозуміло, чому зародилася традиція в цей день жартувати і влаштовувати веселі розіграші.

1 квітня в КДНЗ "Казка"  пройшло чудове свято День сміху або день навпаки. Вихователі з самого ранку зустрічали дітей в смішних ковпаках, діти переодяглися в смішні наряди і ковпаки, жартували один над одним. І потім в музичному залі відбулась весела розвага з розіграшами і сюрпризами.

Ось і День сміху в дитячому саду закінчується, але як хочеться, щоб кожен день в дитячому садку був наповнений сміхом і веселощами!